држач за молив

 • Држач за моливи 3ком.

  150.00 ден

  • Мек и еластичен гумен материјал
  • Наменето за деца од 3 до 8 години, се учи како правилно да се држи молив
  • 3 различни бои

  Додај во кошница Quick View