ленири 30 см

 • Ленир 30см еаси софт

  50.00 ден

  • Големина: 30см.
  • ПВЦ материјал

  Додај во кошница Quick View
 • Ленир 30см

  20.00 ден

  • Полистирен материјал
  • Транспарентен
  • Отпорен на деформација и пукнатини
  • Должина:
  – 30см
  – 50см

  Додај во кошница Quick View