торба за лаптоп

 • Торба за лаптоп ХЛ

  2,900.00 ден

  • Елегантна деловна торба
  • За големината на лаптопот: ХЛ, 16 инчи
  • Добра внатрешна организација
  • Џебови и прегради
  • Патенти
  • Ултра лесен и водоотпорен материјал
  • Засилена ергономска рачка
  • Флексибилна и стилска лента за рамо
  • Максимална удобност при патувањето

  Додај во кошница Quick View
 • Торба за лаптоп

  1,300.00 ден

  • Ултра лесен и водоотпорен материјал
  • Засилена ергономска рачка
  • Големина: 13 инчи

  Додај во кошница Quick View
 • Торба за лаптоп

  800.00 ден

  • Наменета за лаптоп
  • Димензија: 29 x 6 x 39см
  • Боја:
  – плава
  – црна
  – црвена

  Додај во кошница Quick View