busalica mp40

 • Бушалица МП35

  600.00 ден

  • Метален материјал
  • Капацитет: 35 листови
  • 2 дупки
  • Дијаметар: 6мм
  • Растојание: 80мм
  • Длабочина: 12мм

  Додај во кошница Quick View