drzaci za vizit karti

 • Држач за визит карти пвц

  100.00 ден

  • Практичен држач за визит картички, висок квалитет
  • Материјал: пластика
  • Боја: Транспарентна
  • Димензија: 5.0 x 5.0 x 11см

  ВО КОШНИЧКА Quick View
 • Држач за визит карти мрежа

  50.00 ден

  • Метален материјал
  • Правоаголен дизајн на решетката
  • Димензија: 10 x 75 x 45мм

  ВО КОШНИЧКА Quick View