kecela za boenje

 • Кецела за боење

  250.00 ден

  • На возраст од 6 до 9 години
  • Големина: 60 ​​x 45 ширина + 55см ракави
  • Материјал: 190Т полиестер со водоотпорна обвивка
  • Еластична лента на полите на ракавот
  • Велкро прицврстена лента на задниот дел
  • 3 предни џебови
  • Модел за девојчиња, момчиња
  • Боја:
  – плава
  – розе

  Додај во кошница Quick View