kutija za hrana

 • Кутија за храна

  230.00 ден

  • Кутија за храна
  • ПЕ материјал
  • Двокреветни, одделни партиции
  • Капацитет: 550мл
  • Димензија: 16.8 х 13.5 х 6.5см
  • Боја:
  – плава
  – розе
  – лилава

  Додај во кошница Quick View