lap top

 • Торба за лаптоп сантана

  950.00 ден

  • Елегантна деловна торба
  • За големината на лаптопот: 15,6  инчи
  • Добра внатрешна организација
  • Џебови и прегради
  • Патенти
  • Ултра лесен и водоотпорен материјал
  • Засилена ергономска рачка
  • Флексибилна и стилска лента за рамо
  • Максимална удобност при патувањето

  Додај во кошница Quick View