td35

 • Држач за селотејп ТД35

  200.00 ден

  • Модел: ТД35
  • Стабилен и тежок држач за самолеплива лента
  • Нелизгава подлога
  • Лесно и безбедно полнење на селотејп
  • Производ понуден без селотејп
  • Погоден за 1инч и 3инчи

  Додај во кошница Quick View